ПАРА РОКУ: ЛОФЕРИ

13
/
11

Модний прогноз свідчить: поки що мінімалізм залишається лише у наших серцях! Але давайте щиро зізнаємось: ми частіше купуємо взуття не на рік і не на два, в надії на те, що воно нам буде довго і вірно служити.

Взуття завжди було тією категорією гардеробу, що визначало його рівень, витонченість та продуманість. Недарма кажуть, що самим статусним в образі повинно бути взуття і сумка.

У темпі мегаполісу люди найчастіше надають перевагу практичності та комфорту:  адже ніхто не хоче бігати цілий день по бруківці, чи не так?

Тоді виникає питання, яке взуття вибрати, щоб влучити в саме яблучко? Дома моди найчастіше вигадують щось надзвичайне, але класика залишається поза конкуренцією. Лофери і мюлі з легкої подачі модного дома Gucci заполонили наші гардероби. І це не викликає подиву! Тому що це той випадок, коли категорії "гарно" та "практично" зустрічаються, щоб зробити свого володаря щасливим.

Ми теж не стоїмо на місці і з радістю ділимося чудовою новиною : "Империя меха" запускає капсульну колекцію взуття! Піклуючись про комфорт наших клієнтів, ми надаємо перевагу натуральній шкірі. В комбінації з хутром ця пара лоферів стане для вас маст-хевом та прикрасою незалежно від погоди та привіду, за яким ви їх одягаєте.

Loading...