ОВЧИНА - НОВИЙ MUST- HAVE МОДНОЇ ІНДУСТРІЇ

20
/
08

Погода диктує свої правила: як би нам не хотілося стабільного тепла і ударної дози сонця цілий  рік, доводиться миритися з тим, що літо в нашій кліматичній зоні триває всього 3 місяці.

 Безумовно варто заздалегідь готувати гардероб до осені, щоб встигнути дістати самі трендові речі.

 Не довго думаючи, що ж придбати на випадок вередливої погоди, на думку спадає саме овчина!

 У верхньому одязі з цього матеріалу неодноразово були помічені зірки шоу-бизнеса і топові моделі світу : від жаркої Ріанни до мешканки холодного Нью-Йорка Беллі Хадід. Висновок можна зробити таким: овчина - це не лише стильно, але й практично. Адже нам з вами важливо, щоб одяг був не лише прикрасою, але і продовженням нас самих.

 Найчастіше овчину використовують в дублянках, які нагадують по силуету вінтажні куртки пілотів. Граючи на контрасті, можна створити як жіночний образ з сукнею в дрібну квіточку, так і зухвалий, спекотливий образ в стилі Alexander Wang з джинсами mom - fit і човниками в шипах.

 Коли з'являється тренд, завжди важливо зрозуміти, наскільки він приживеться у вашому гардеробі. Здається, що куртка з овчиною вже стала необхідною базою гардеробу, тому цю покупку сміливо можна буде назвати вкладенням в саму себе!

 

Loading...