АРТ В ХУТРЯНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

26
/
07

У XXI сторіччі людство впевнено йде вперед, розвиваючись неймовірно швидкими темпами.

2019 рік- це час, коли мода та мистецтво йдуть рука об руку, а модні покази перетворилися в перфоманси. Виставки або так звані експозиції стали головними світовими подіями, про які чув абсолютно кожен.

На сьогодняшній день ми не уявляємо одне без другого: мода не існує без мистецтва та навпаки. Хутряний виріб зараз- це не тільки показник достатку, але й спосіб вираження свого Я, демонстрація тонкого відчуття смаку  і вміння вибрати серед безлічі те, що підкреслить індивідуальність та прикрасить образ.

Якщо раніше хутро асоціювалося з достатком і було способом показати своє становище у суспільстві, то зараз воно знайшло нові форми та трактування. Нас день у день вражають незвичними роботами і переконують у тому, що арт в хутряному виробництві- це реальне явище.

Чого тільки варта шуба з орнаментом у вигляді квітів. Хтось може помилково подумати, що це напилення фарбою або звичайний принт, але не все так просто. Кожен малюнок вшивається майстром, до початку роботи він продумує композицію, враховуючи те, як буде виглядати кінцева картина. До речі говорячи про картини, їх також почали робити з використанням хутра. Виглядає незвично і дійсно вражає, бо такого ми ще не бачили!

Зараз можна зустріти хутро неймовірних відтінків: чи то бомбер зі смугами, які створюють градієнт своїм каскадом, чи то джинсівка з хутром кольору фуксії. Навіть звичні нам базові сумки-шопери набули кардинально нового втілення. Ви точно здивуєтеся, коли самий базовий образ заграє новими барвами завдяки сумці з різнокольоровими вставками!

Loading...