РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗБЕРІГАННЮ ТА ДОГЛЯДУ ЗА ХУТРОМ

03
/
05

А Ви помічали за собою, як ретельно ми піклуємося про речі після довгоочікуваної покупки? Намагаємося рідше їх носити, приділяємо шалену кількість часу, щоб пестити і лелеяти ту саму, немов рідну річ. З часом піклування стає меншим, та не дивно, бо наша мрія стала реальністю. Однак важливо пам'ятати, що коштовні предмети гардеробу потребують максимально делікатного та дбайливого відношення до себе усі 24 години 7 днів на тиждень. Якщо йде мова про хутряні вироби, то ідеально їх довірити фахівцям.

Чому? Пропонуємо розглянути низку причин:

1. В теплу пору року шуби пересихають, відбувається зниження вологості і шкіряна тканина може тріснути!

2. Моль. Так, це проблема, з якою Ви знайомі і стикалися неодноразово у своїх домівках.

3. Якщо хутро пофарбоване, то воно може збліднути та втратити усю соковитість кольору.

"Империя меха" пропонує послуги по зберіганню ваших хутряних виробів з 1 квітня по 1 листопада. Вироби відправляються в спеціалізоване приміщення, де суворо дотримується низька температура до 16 градусів. Також ми створюємо такі умови вологості, щоб шкіряна тканина хутра не пересихала і насичувалась необхідною кількістю вологи.

У випадках забруднення пропонується професійна чистка. Хто, як не сам виробник, зможе обережно та турботливо прибрати забруднення та відремонтувати ушкодження!

Пам'ятайте, що якісні, коштовні речі потребують догляду, до якого треба підходити із розумом. Чекаємо до нас у гості за адресою: Іллінська,8!

 

Loading...