ПОРЯТУНОК ВІД ВСЯКОЇ НЕГОДИ; ЧЕРЕВИКИ "ИМПЕРИЯ МЕХА". НАГАДУЄМО, РІЗДВЯНІ ЗНИЖКИ ДО 50% ТІЛЬКИ ДО 20 СІЧНЯ!

09
/
01

Зміна сезонів частіше привносить до нашого життя стрес-це аксіома. Коли ти тільки звикнув до +30 за вікном та повній відсутності одежі, погода знову вносить свої правки. І ось вже за вікном сніг, а разом із ним на шляхах крижані гірки.

Ми завжди бажаємо виглядати бездоганно, але погодьтеся, що човники в мінусову температуру-це не тільки виклик суспільству, але й здоровому глузду. Навіть машина не врятує у цій ситуації, з неї, на жаль, рано чи пізно доведеться виходити.

І хто, а скоріше що, опиниться нашим з Вами рятівником у ці нелегкі часи? Як не дивно,-це черевики! Да, саме ця пара виручить в будь-якій ситуації. Варіації нескінченні: спортивний, а разом з ним брючний костюм, светр разом із джинсами- в усіх випадкаїх черевики не просто доречні, це порада стилістів номер один в сезоні осінь-зима 2018/2019. Не треба далеко ходити - на піку популярнсті  tracking boots, тобто трекінгові черевики. Різні будинки мод граються на варіаціях зимових черевиків.

Раді представити Вашій увазі ту єдину та неповторну пару від "Империя меха". Забігайте до нас на чашку чаю і примірку за адресою вул.Іллінська,8.

Loading...