ЯКИЙ ОБРАЗ ВИБРАТИ ДЛЯ УРОЧИСТОГО ЗАХОДУ

31
/
05

Багато книг нам радять жити моментом прямо тут і зараз! Але іноді  в нашому житті трапляються урочисті заходи, які змушують забути про все та зануритися у процес підготовки з головою.

Від слів "червона доріжка" чи "випускний" наше серце починає битися швидше та голова йде обертом. Здається, що нам нічого одягнути, щоб відповідати заявленому дрес-коду. Щоб позбавити Вас від цих проблем, ми прийняли рішення ввести нову послугу- оренду вечірніх суконь! 

Вибираючи святкове вбрання можна зробити ставку на пишність та розкіш оздоблення. Наприклад, це може бути сукня в підлогу, прикрашена стразами. У променях сонця чи штучному вечірньому освітленні Ви засяєте. У гостей може скластися враження, що фільм "Зірка народилася" назвали на Вашу честь.

Любителі мінімалізму зможуть зробити вибір на користь лаконічного силуету, щоб не зміщувати акценти. Головна- Ви! І всі повинні це знати! Звичайно, образ треба буде доповнити ефектною зачіскою та масивними прикрасами.

Пам"ятайте, що Ваша посмішка- це найкращий аксесуар будь-якого наряду,але його безумовно треба доповнити ефектною сукнею. Чекаємо на примірку в нашому бутіку!

Loading...