#ОДЯГНИШАПКУ ТА НАГАДУЄМО, ОСТАННІ ДНІ НОВОРІЧНИХ ЗНИЖОК. ТІЛЬКИ ДО 31 СІЧНЯ ЗНИЖКИ ДО 50% НА ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ.

21
/
01

Ще з дитинства усі ми пам'ятаємо той момент, коли мама говорила із погрозливим виразом обличчя: "Надінь шапку!" Ми неохоче слухались, не усвідомлюючи важливості цього вчинку.

Часи змінилися, ми подорослішали, а разом з нами- і тенденції. Сьогодні ми обговоримо питання: чи актуально носити шапку?

Багато елементів гардербу ніколи не виходять із моди, тому що вони є базою. Сонцезахисні окуляри літом та шапка з рукавичками взимку-це та формула, яку категорично не можна порушувати, щоб не нарватися на неприємності.

А що нам диктує справжня мода? До нашого з вами щастя, комфорт в одежі  та способі життя в цілому, набирає обертів, тому топові бренди випускають неймовірне різноманіття шапок: багато роблять наголос на яскраві та незвичайні кольори, щоб зробити акцент саме на аксесуарі.

Ми рухаємося в ногу із трендами, тому "Империя меха" випустила колекцію шапок зі змінними помпонами. Так, Ви правильно зрозуміли: їх можна змінювати в залежності від настрою і Вашого образу! Це той випадок, коли універсальність поєднується із яскравістю та соковитістю фарб.

А Ви знайшли свою ідеальну шапку?

Loading...