Новини

АРТ В ХУТРЯНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

У XXI сторіччі людство впевнено йде вперед, розвиваючись неймовірно швидкими темпами.

2019 рік- це час, коли мода та мистецтво йдуть рука об руку, а модні покази перетворилися в перфоманси. Виставки або так звані експозиції стали головними світовими подіями, про які чув абсолютно кожен.

На сьогодняшній день ми не уявляємо одне без другого: мода не існує без мистецтва та навпаки. Хутряний виріб зараз- це не тільки показник достатку, але й спосіб вираження свого Я, демонстрація тонкого відчуття смаку  і вміння вибрати серед безлічі те, що підкреслить індивідуальність та прикрасить образ.

Якщо раніше хутро асоціювалося з достатком і було способом показати своє становище у суспільстві, то зараз воно знайшло нові форми та трактування. Нас день у день вражають незвичними роботами і переконують у тому, що арт в хутряному виробництві- це реальне явище.

Чого тільки варта шуба з орнаментом у вигляді квітів. Хтось може помилково подумати, що це напилення фарбою або звичайний принт, але не все так просто. Кожен малюнок вшивається майстром, до початку роботи він продумує композицію, враховуючи те, як буде виглядати кінцева картина. До речі говорячи про картини, їх також почали робити з використанням хутра. Виглядає незвично і дійсно вражає, бо такого ми ще не бачили!

Зараз можна зустріти хутро неймовірних відтінків: чи то бомбер зі смугами, які створюють градієнт своїм каскадом, чи то джинсівка з хутром кольору фуксії. Навіть звичні нам базові сумки-шопери набули кардинально нового втілення. Ви точно здивуєтеся, коли самий базовий образ заграє новими барвами завдяки сумці з різнокольоровими вставками!

26
/
07

РІЗДВО У КОЛІ БЛИЗЬКИХ.

Казка. Що це слово значить для Вас? Щось забуте з дитинства? А може бути це просто гармонія у своїй оселі, або спокійний вечір з коханою родиною біля каміна напередодні свята?

Родинне вогнище- це одне з тих цінностей, яке буде "понад часом". Турбота про близьких, рідній домівці та про себе- це те, чим не треба нехтувати, особливо під час зимової  хандри. Коли Ви вже  не пам'ятаєте, як виглядає сонячне світло, треба зігрівати себе теплими речами: худі на флісі, рукавички та шуба. Верхній одяг-це те, що допоможе зберегти тепло тіла та душі,  адже, коли тобі комфортно, ти готова ділитися позитивними емоціями з оточуючими. І ось вже свято вдалося, бо усім добре!

Зустрічайте Різдво з коханими: спочатку на вечірній прогулянці з кофе, імбірними пряниками і самою теплою шубою, у якій можна обійти півміста. А потім вдома, у колі всього того, що робить Вас дійсно щасливою.

 

 

 

 

  

26
/
12

ПАРА РОКУ: ЛОФЕРИ

Модний прогноз свідчить: поки що мінімалізм залишається лише у наших серцях! Але давайте щиро зізнаємось: ми частіше купуємо взуття не на рік і не на два, в надії на те, що воно нам буде довго і вірно служити.

Взуття завжди було тією категорією гардеробу, що визначало його рівень, витонченість та продуманість. Недарма кажуть, що самим статусним в образі повинно бути взуття і сумка.

У темпі мегаполісу люди найчастіше надають перевагу практичності та комфорту:  адже ніхто не хоче бігати цілий день по бруківці, чи не так?

Тоді виникає питання, яке взуття вибрати, щоб влучити в саме яблучко? Дома моди найчастіше вигадують щось надзвичайне, але класика залишається поза конкуренцією. Лофери і мюлі з легкої подачі модного дома Gucci заполонили наші гардероби. І це не викликає подиву! Тому що це той випадок, коли категорії "гарно" та "практично" зустрічаються, щоб зробити свого володаря щасливим.

Ми теж не стоїмо на місці і з радістю ділимося чудовою новиною : "Империя меха" запускає капсульну колекцію взуття! Піклуючись про комфорт наших клієнтів, ми надаємо перевагу натуральній шкірі. В комбінації з хутром ця пара лоферів стане для вас маст-хевом та прикрасою незалежно від погоди та привіду, за яким ви їх одягаєте.

13
/
11

Loading...